Battletoads (PC) - okladka

Battletoads (PC)

Premiera:
20 sierpnia 2020
Premiera PL:
20 sierpnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis Battletoads (PC)
Kawira @ 10:33 20.07.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Battletoads to nowa część jednej z najtrudniejszych serii gier z gatunku beat'em up - stanowi jednocześnie reboot marki, która święciła tryumfy w latach 90. Za projekt odpowiada studio Rare oraz niewielkie Dlala Studios mające na swoim koncie jedynie platformówkę Overruled! z 2015 roku.

Głównymi bohaterami Battletoads są żaby o imionach Zitz, Rash i Pimple. Ponownie stają naprzeciw wymyślnym przeciwnikom, którzy w jakiś sposób narazili się wojowniczym płazom.

W Battletoads, podobnie jak w oryginale z 1991 roku dostajemy wymagające walk oraz skomplikowane etapy platformowe wymagające nie lada zdolności zręcznościowych. Akcję obserwujemy z boku etapu, co jest typowe dla produkcji utrzymanych w dwuwymiarowej oprawie wizualnej - za wyjątkiem sekcji pościgowych, które rozgrywamy zza pleców bohatera. Nowa odsłona cechuje się kreskówkową grafiką przywodzącą na myśl produkcje stacji Cartoon Network.

Wymagania: Twórcy gry Battletoads ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Battletoads (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?