Blair Witch (PC) - okladka

Blair Witch (PC)

Premiera:
30 sierpnia 2019
Premiera PL:
30 sierpnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Blair Witch (PC)
Kawira @ 10:13 13.07.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 9h 0min

+ czaswięcej

Blair Witch to horror z pierwszoosobową kamerą, którego akcja została osadzona w uniwersum kultowej serii filmów grozy o tej samej nazwie. Za projekt odpowiada polskie studio Bloober Team mające na swoim koncie obie części Layers of Fear oraz Observer - dzieła utrzymane w tym samym gatunku.

W "egranizacji" Blair Witch wcielamy się w byłego policjanta o imieniu Ellis, który wkracza do lasu Black Hills w stanie Maryland poszukując zaginionego chłopca. Nie wie, że wszedł właśnie na terytorium wiedźmy Blair odpowiadającej za zniknięcie wielu osób. Staje zatem nie tylko twarzą w twarz z kryminalną zagadką, lecz również ze śmiertelnym zagrożeniem, które może dotknąć jego samego.

Rozgrywka w Blair Witch skupia się na eksploracji otoczenia i poszukiwaniu wskazówek, będąc przy tym przygodową grą akcji. Regularnie natrafiamy na zagadki środowiskowe czy sekwencje ucieczki. Istotny element stanowi psi towarzysz, który pomaga w śledztwie. Nie tylko sam odnajduje poszlaki, ale reaguje również na wydawane mu komendy.

Wymagania: Twórcy gry Blair Witch ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Blair Witch (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?