Sniper: Ghost Warrior Contracts (PC) - okladka

Sniper: Ghost Warrior Contracts (PC)

Premiera:
22 listopada 2019
Premiera PL:
22 listopada 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (0)Ukończone (4)Kupię (0)

Opis Sniper: Ghost Warrior Contracts (PC)
Kawira @ 09:13 26.06.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 23h 32min

+ czaswięcej

Sniper: Ghost Warrior Contracts to czwarta osłona polskiej serii traktującej o przygodach wytrawnego strzelca wyborowego. Tradycyjnie za projekt odpowiada rodzime studio CI Games.

W Sniper: Ghost Warrior Contracts wcielamy się w postać snajpera, którego kolejnym zleceniem jest ukatrupienie określonych przez zleceniodawcę osób. Tym razem jednak trafiamy na mroźne syberyjskie stepy.

Sniper: Ghost Warrior Contracts pod względem rozgrywk to nadal mieszanina skradanki i strzelanki. Do celu nie prowadzi jedna droga, musimy więc wykazać się sprytem i wykonać zlecenie jak najciszej. Twórcy zrezygnowali jednak z otwartego świata na rzecz zamkniętych lokacji znanych z pierwszych dwóch odsłon. Nowością są kontrakty dające poboczne wyzwania w zamian za zapłatę. Nie zabrakło także starć sieciowych z żywymi graczami.

Screeny z Sniper: Ghost Warrior Contracts (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosCVBPS   @   02:09, 27.05.2022
Taka fajowa gierka i zero komentarzy? Szczęśliwy
"Śr. długość gry: 19h 19min" - ja mam na steamowym liczniku już 30 godzin, a do końca mi jeszcze daleko. xD No ale... ja lubię cieszyć się grą, a nie lecieć do przodu.
Zresztą... w rzeczywistości snajper potrafi wiele godzin tkwić w jednym punkcie i obserwować sytuację, czekając na odpowiedni moment. ;)