Tales of Arise (PC) - okladka

Tales of Arise (PC)

Premiera:
2020
Premiera PL:
2020
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tales of Arise (PC)
Materdea @ 08:32 16.06.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tales of Arise to produkcja wewnętrznej ekipy firmy Bandai Namco Entertainment, która utrzymana jest w gatunku japońskiego RPG. Jest to siedemnasta odsłona serii Tales of, zapoczątkowana w 1995 roku na konsoli SNES. Za wizją artystyczną stoi Yusuke Tomizawa, osoba odpowiedzialna za markę God Eater.

W Tales of Arise wcielamy się w dwie postacie żyjące na dwóch odmiennych od siebie - zarówno klimatem jak i historią - planetach - Dehna i Rena. Przez wieki ludność żyjąca na tej pierwszej dominowała nad społeczeństwem drugiem, drenując jej zasoby naturalne i wykorzystując ludzi jako kolonistów. Bohaterowie gry chcą odmienić swój los, predestynowany przez samo miejsce urodzenia.

Tales of Arise utrzymane jest w konwencji trzecioosobowej ze wszystkimi cechami charakterystycznymi dla gatunku jRPG. Prowadzimy własną drużynę, której możemy wydawać polecenia, rozwijamy jej umiejętności oraz wykonujemy kolejne zadania główne oraz poboczne. Świat jest na wpół otwarty - poszczególne lokacje to duże, przestrzenne miejsca, lecz połączone ekranami ładowania. Tytuł charakteryzuje się zręcznościowym modelem walki.

Screeny z Tales of Arise (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?