Borderlands 2: Commander Lilith and The Fight For Sanctuary (PC) - okladka

Borderlands 2: Commander Lilith and The Fight For Sanctuary (PC)

Premiera:
09 czerwca 2019
Premiera PL:
09 czerwca 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Borderlands 2: Commander Lilith and The Fight For Sanctuary (PC)
Materdea @ 23:06 15.06.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Borderlands 2: Commander Lilith and The Fight For Sanctuary to dodatek do gry Borderlands 2, który ukazał się siedem lat po premierze podstawowej wersji gry. DLC autorstwa studia tworzącego całą markę, Gearbox Software, powstało przy okazji premiery Borderlands 3 - stanowi pomost pomiędzy historiami z "dwójki" i "trójki".

Historia w Commander Lilith and The Fight For Sanctuary skupia się na kolejnym trzęsieniu ziemi na Pandorze. Sanktuarium jest oblegane, mapa z Kryptami została skradziona, a planetę powoli zatruwa toksyczny gaz. Ponownie wcielamy się w jednego z bohaterów z podstawowej wersji gry - Maję, Salvadoar, Axtona, Zer0, Gaige'a lub Krieg'a - i w stajemy naprzeciw nowym zagrożeniom obok Lilith i grupy Crimson Raiders, by ocalić Pandorę.

Rozgrykwa w dodatku Commander Lilith and The Fight For Sanctuary nie różni się od założeń oryginału. Mamy do czynienia z pierwszoosobową strzelanką utrzymaną w konwencji looter shootera, gdzie główną rolę gra losowo wypadający z pokonanych przeciwników oraz skrzyń loot - bronie, amunicja oraz pozostałe elementy wyposażenia. Rozszerzenie oferuje nowe miejscówki, kolejnych przeciwników, tony broni oraz uzbrojenia, a także podnosi maksymalny poziom doświadczenia do 80.

Aby rozpocząć rozgrywkę w Borderlands 2: Commander Lilith and The Fight For Sanctuary musimy posiadać postać na co najmniej 30. poziomie doświadczenia! Do tego potrzebujemy podstawowej wersji gry. Najlepiej przejść jest Borderlands 2, by uniknąć spoilerów. Do DLC przenosimy się z poziomu szybkiej podróży - musimy znaleźć na mapie nową lokację, Fight for Sanctuary, i się do niej przenieść.

Screeny z Borderlands 2: Commander Lilith and The Fight For Sanctuary (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?