Warhammer: Chaosbane (PC) - okladka

Warhammer: Chaosbane (PC)

Premiera:
04 czerwca 2019
Premiera PL:
04 czerwca 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Warhammer: Chaosbane (PC)
Dirian @ 15:18 25.05.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Warhammer: Chaosbane to gra hack'n'slash osadzona w popularnym uniwersum. Tytuł stworzyło studio Eko Software, znane przede wszystkim z serii How to Survive.

Akcja przenosi nas do uniwersum Warhammera, gdzie wcielamy się w ostatnią nadzieję Imperium Ludzi z hordami Chaosu. Nasze zadanie sprowadza się do uratowania świata przez hordami zła, co standardowo polega przede wszystkim na wyrżnięciu wszystkich wrogów.

Rozgrywka to klasyka do gatunku. Do wyboru są 4 klasy postaci - Żołnierz Imperium (klasyczny tank), Krasnolud (wojownik), Elf Wysokiego Rodu (mag) oraz Leśna Elfka (łuczniczka). W trakcie zabawy rozwijamy naszą postać, zdobywamy nowy ekwipunek i umiejętności. Łącznie twórcy przyszykowali przeszło 180 skillów do przetestowania.

W Warhammer: Chaosbane znajdziemy angażujący wątek fabularny, w trakcie którego zwiedzimy niezliczone ilości różnych lokacji i zawalczymy z ponad 70 różnymi plugawymi stworami. Nie brakuje także walki z bossami, a po zaliczeniu wątku fabularnego możemy odwiedzić liczne lochy. 

Gra umożliwia rozgrywkę solową albo z udziałem 4 graczy w trybie lokalnym i online, a mechanizm uzupełniania się klas oraz interfejs zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem trybu współpracy. Dla graczy przygotowano aż 10 różnych poziomów trudności, tak by każdy mógł dostosować rozgrywkę pod siebie.

Wymagania: Twórcy gry Warhammer: Chaosbane ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Warhammer: Chaosbane (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?