Planet Zoo (PC) - okladka

Planet Zoo (PC)

Premiera:
05 listopada 2019
Premiera PL:
05 listopada 2019
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (3)

Opis Planet Zoo (PC)
Dirian @ 14:53 11.05.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Planet Zoo to symulator prowadzenia ogrodu zoologicznego od studia Frontier Developments, odpowiedzialnego m.in. za świetne Planet Coaster.

Rozgrywka polega na prowadzeniu własnego zoo, lub też wypełniania szeregu scenariuszy. Naszym zadaniem jest zaprojektowanie parku, a następnie utrzymywanie go w ryzach. Konieczne jest dbanie o zwierzaki, poprzez zaspakajanie ich potrzeb. Konieczne jest dbanie o odpowiedni rodzaj karmy, czy nawet stosowne ukształtowanie terenu - tak by zwierzaki czuły się niczym w naturalnym środowisku.

Wraz z postępami w rozgrywce dokonujemy szeregu badań, rozwijamy technologie ułatwiające prowadzenie zoo, czy zajmujemy się rozmnażaniem zwierzaków. Twórcy zadbali o całą gamę zwierząt - znajdziemy tu słonie, żyrafy, hipopotamy, lwy czy ptaki.

Wymagania: Twórcy gry Planet Zoo ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Planet Zoo (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?