Sniper Elite V2 Remastered (PC) - okladka

Sniper Elite V2 Remastered (PC)

Premiera:
14 maja 2019
Premiera PL:
14 maja 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Sniper Elite V2 Remastered (PC)
Materdea @ 09:49 29.04.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 7h 0min

+ czaswięcej

Sniper Elite V2 to druga odsłona produkcji pozwalającej wcielić się w snajpera z okresu II wojny światowej i zmienić bieg historii.

W Sniper Elite V2 twórcy jeszcze większy nacisk kładą na realizm rozgrywki. Podczas zabawy gracz musi wziąć pod uwagę szereg czynników zanim odda strzał. Na jego celność składa się znajomość parametrów broni, warunki atmosferyczne, czy umiejętność uspokojenia szalejącej w żyłach krwi. Niezbędne jest opanowanie wszystkich tych zdolności, gdyż jeden strzał może zdecydować o powodzeniu całej operacji.

Fabuła Sniper Elite V2 przedstawia nam losy amerykańskiego żołnierza, który wyrusza w 1945 roku do Berlina by tam siać spustoszenie w szeregach wroga. Jako że wcielamy się w snajpera nie ma mowy o bieganiu i strzelaniu, trzeba bardzo ostrożnie się przemieszczać, dobierać odpowiednie miejsca do ostrzału, a po wystrzeleniu pocisku, jak najszybciej zmienić miejsce rezydowania. Wróg potrafi przekazywać sobie informacje na nasz temat, a w rezultacie im dłużej jesteśmy w jednej pozycji, tym mniejsze szanse na przeżycie.

Sniper Elite V2 działa na zmodyfikowanym silniku graficznym pierwowzoru, oferując wysokiej jakości oprawę wizualną, przepełnioną efektami specjalnymi. Szczególnie efektownie prezentują się sceny śmierci, które opracowano z użyciem kilkuset animacji, a ostatnie chwile przeciwników ukazuje na zbliżeniu specjalna kamera, zwana często "killcam".

Remaster


Sniper Elite V2 Remastered oferuje wszystkie wydane do tej pory DLC. Zapewnia wsparcie dla rozdzielczości 4K, lepszej jakości tekstury oraz oświetlenia wraz z poprawionymi cieniami. Do tego dochodzi HDR, a więc o bardziej realistyczna kolorystyka. W ramach rozgrywki deweloperzy zdecydowali się dodać dodatkowe grywalne sylwetki, a także zaimplementować nowy tryb - fotograficzny (będzie można uchwycić odpowiedni moment trafienia klatka po klatce).

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?