Last Epoch (PC) - okladka

Last Epoch (PC)

Premiera:
21 lutego 2024
Premiera PL:
21 lutego 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Last Epoch (PC)
Dirian @ 17:06 28.04.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Last Epoch to gra hack'n'slash od niezależnej ekipy Eleventh Hour Games. Tytuł sfinansowano na Kickstarterze.

W Last Epoch trafiamy do krainy fantasy o nazwie Eterra. Region ten opanowała mroczna siła - Pustka. Wcielamy się w śmiałka, który wyrusza na poszukiwanie tajemniczego artefaktu, mającego umożliwić mu podróż w czasie i odwrócenie biegu wydarzeń. 

Grę podzielono na kilka epok, które przemierzamy w trakcie zabawy - starożytną, boską, imperialną oraz zrujnowaną. Każda z nich oferuje nam alternatywne spojrzenie na świat i przeciwników.

Twórcy Last Epoch przygotowali 5 klas postaci - łotrzyka, maga, rycerza, szamana oraz akolitę. Każdy z nich może osiągnąć jedną z trzech profesji mistrzowskich, np. akolita może zostać nekromantą lub liszem, a mag specjalizować się w czarach lub wiedzy runicznej.

Pod względem samej rozgrywki gra jest charakterystyczna dla swojego gatunku - ruszamy do boju i siekamy kolejnych przeciwników. W międzyczasie gromadząc (lub wytwarzając) nowy, coraz to potężniejszy ekwipunek i rozwijając postać, inwestując w drzewko umiejętności.

Last Epoch pozwala na zabawę zarówno w trybie kampanii dla pojedynczego gracza, jak i rozgrywki multiplayer. W przypadku zabawy po sieci możemy liczyć na regularny rozwój gry i czasowe wydarzenia, tzw. Cykle. Oferują one m.in. unikatowe zadania czy przedmioty do zdobycia.

Gra zadebiutowała 30 kwietnia 2019 roku w wersji beta Early Access na Steam.

Wymagania: Twórcy gry Last Epoch ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Last Epoch (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?