Command & Conquer Remastered (PC) - okladka

Command & Conquer Remastered (PC)

Premiera:
05 czerwca 2020
Premiera PL:
05 czerwca 2020
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Command & Conquer Remastered (PC)
Kawira @ 09:57 28.04.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Command & Conquer Remastered to odrestaurowana i przystosowana do współczesnych realiów pierwsza odsłona kultowego RTS-a z 1996 roku. Za projekt odpowiada specjalizujące się w strategiach czasu rzeczywistego studio Petroglyph, mające w swoich szeregach oryginalnych twórców pierwowzorów.


Remaster zawiera podstawowe Command & Conquer: Tiberian Dawn i Command & Conquer: Red Alert oraz trzy dedykowane im rozszerzenia - The Cover Operations (dla Tiberian Dawn), Counterstrike i The Aftermath (oba dla Red Alert)!


Command & Conquer to historia opowiadającej o globalnym konflikcie dwóch wrogich sobie frakcji. Kiedy na Ziemię spada meteoryt, który przynosi ze sobą tajemniczy pierwiastek - Tyber - dobrze zorganizowana grupa terrorystyczna ukrywająca się pod nazwą "Brotherhood of Nod" zdobywa jego znaczną większość i rozpoczyna terrorystyczne trzęsienie ziemi na kontynencie europejskim. ONZ, do walki z Nod, powołuje specjalną jednostkę - United Nations Global Defense Initiative. My możemy poznać motywacje obu stron konfliktu, wcielając się zarówno w tych dobrych, jak i złych.

Rozgrywka w Command & Conquer to RTS-owa klasyka. Na starcie mamy z góry określoną liczbę surowców oraz zasobów, a naszym zadaniem jest zrealizowanie założeń danej misji. Rozpoczynamy od wybudowania podstaowywch budynków produkujących jednostki "robotnicze", kontynuując rozwój osady, wyposażając ją w elementy obronne, a także budowle pozwalające tworzyć jednostki atakujące.

Remaster


Usprawnienia w Command & Conquer Remastered są w głównej mierze kosmetyczne, bowiem deweloperzy chcą zachować ducha oryginału. Oznacza to poprawki balansie rozgrywki. Tekstury, oczywiście, wykonano od zera, by wyglądały jak na współczesne standardy. Ulepszono także kod sieciowy i przystosowano paczkę dla rozdzielczości rzędu 4K.

Wymagania: Twórcy gry Command & Conquer Remastered ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
Screeny z Command & Conquer Remastered (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?