The Silent Age (PC) - okladka

The Silent Age (PC)

Premiera:
29 maja 2015
Premiera PL:
29 maja 2015
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis The Silent Age (PC)
logan23 @ 20:17 18.04.2019
"logan23"

Śr. długość gry: 3h 0min

+ czaswięcej

The Silent Age to klasyczna gra przygodowa utrzymana w formule point & click autorstwa studia House on Fire.

Historia The Silent Age opowiada o losach woźnego. Akcja rozpoczyna się w 1972 roku a nasz sprzątacz dostaje fuchę w tajemniczym labolatorium - jego główną zaletą jest to, że nie zadaje pytań. Wszystko zmienia się w momencie, gdy ten znajduje na korytarzu umierającego naukowca, który przekazuje mu informacje o zagładzie świata - ten ma skończyć się za 40 lat, w 2012 roku. Ludzkość ocalić można wyłącznie przy udziale wehikułu czasu. Bohater wchodzi zatem do machiny i zostaje wysłany na misję ocalenia planety oraz gatunku ludzkiego

Rozgrywka The Silent Age utrzymana jest w klasycznym formacie przygodówki point & click. Oprawa wizualna jest dwuwymiarowa oraz wykonana w charakterystyczny sposób. Kursorem myszy wskazujemy bohaterowi miejsce, do którego ma się udać - w grze napotkamy inne postacie, przeprowadzamy z nimi rozmowy, rozwiązujemy zagadki środowiskowe.

Screeny z The Silent Age (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoslogan23   @   23:04, 11.09.2019
Jestem po ograniu gry i gra jest ciekawa, Poleciłbym ją każdemu kto lubi takie gry i potrafi czerpać radość z gry, Mimo stylu graficznego jakiego została zrobiona.