Sunset Overdrive (PC) - okladka

Sunset Overdrive (PC)

Premiera:
16 listopada 2018
Premiera PL:
16 listopada 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Sunset Overdrive (PC)
DevMat @ 16:15 16.11.2018
"DevMat"

Śr. długość gry: 16h 41min

+ czaswięcej

Sunset Overdrive to produkcja łącząca w sobie elementy gry akcji, zręcznościówki oraz platformówki. Za jej wykonanie odpowiada studio Insomniac Games, znane do tej pory dzięki serii Ratchet & Clank.

Głównym bohaterem jest młody chłopiec, który znalazł się w mieście opanowanym przez potwory. Jednak nie jest to dla niego koniec świata, posiada on bowiem zdolności bardzo szybkiego poruszania, a grawitacja nie stanowi dla niego problemu. Łącząc te umiejętności wyrusza do walki z mutantami. 

Mechanika stawia na szybką i żywiołową akcję. Mamy bowiem do dyspozycji całe otwarte miasto i możemy skakać dowoli po ścianach, dachach czy ulicach. Podczas wykonywania tych trików eliminujemy kolejne zastępy nieprzyjaciół. Nie zabrakło także charakterystycznego dla tego dewelopera humoru. W arsenale dostępnych broi znalazły się m.in. karabiny na płyty wiolonczelowe czy dopalacze do broni siejące straszne zniszczenia. 

Oprawa graficzna została przestawiona w komiksowej formie. Twórcy ponadto zdecydowali się na tryb kooperacji, gdzie w gronie znajomych pobiegamy i wybijemy kolejnych wrogów.

Wymagania: Twórcy gry Sunset Overdrive ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Sunset Overdrive (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?