Ark: Extinction (PC) - okladka

Ark: Extinction (PC)

Premiera:
06 listopada 2018
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Ark: Extinction (PC)
Kawira @ 15:28 17.10.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Ark: Extinction to trzecie DLC dla gry Ark: Survival Evolved - survivalu osadzonego w odległej przyszłości, gdzie ludzkość egzystuje razem z dinozaurami na nieznanej planecie.

Podobnie jak w poprzednich dodatkach dostajemy nową mapę, tym razem umiejscowioną na zrujnowanej Ziemi. W niewyjaśnionych okolicznościach została ona skażona Elementem, czyli płynnym metalem wykorzystywanym przy najnowszych technologiach. Dotknął on zarówno florę jak i faunę mutując wszystko na swej drodze. Bestie poddane jego działaniu stają się bardzo agresywne zyskując przy tym  świadomość roju. Oprócz tego cechują się nienasyconym głodem ciągle poszukując kolejnych dawek Elementu, nawet tych w posiadaniu graczy.

Extinction oferuje także nieznane dotąd stworzenia, w tym mechaniczne, engramy oraz end-game PvE w postaci Tytanów. Przemierzają oni podziemia i lochy niszcząc wszystko na swej drodze, a po pokonaniu lub tymczasowym oswojeniu wszystkich z nich odblokowujemy ostateczne starcie z potężnym bossem.

Screeny z Ark: Extinction (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?