Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes (PC) - okladka

Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes (PC)

Premiera:
05 lipca 2018
Premiera PL:
05 lipca 2018
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes (PC)
Materdea @ 13:07 17.10.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

From the Ashes to pierwsze rozszerzenie dedykowane grze RPG akcji od czeskiego Warhrorse Studios - Kingdom Come: Deliverance. Rozszerzenie oferuje wyłącznie zawartość fabularną, bez ingerencji w oryginalne mechaniki. Za DLC również odpowiadają autorzy podstawowej wersji gry. Do działania rozszerzenia, które jest niesamodzielne, potrzebne jest posiadanie Kingdom Come: Deliverance!

Historia Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes osadza głównego bohatera, Henryka, w roli zarządcy. Od Pana Dziwisza władającego sąsiadującą osadą Talmberk otrzymujemy zadanie odbudowy osady Przybysławice. W ruinach stojącego w niej zamku osiedlili się bandyci, więc zanim podejmiemy się prac budowlanych musimy zamienić ich obozowisko w popiół.

Jako rządca zajmujemy się nie tylko rozwiązywaniem konfliktów, ale również zarządzaniem finansami. Rozwijamy budynki, pozyskujemy unikatowe przedmioty, a nawet zapraszamy do osady specjalne postaci niezależne. Lokujemy kolejnych osadników na naszym terytorium, dbamy o ich ochronę, a po roboczym dniu możemy udać się do karczmy lub na turniej rycerski.

Wymagania: Twórcy gry Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Najnowsze wiadomości na temat Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes (PC)
Screeny z Kingdom Come: Deliverance - From the Ashes (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   20:39, 27.06.2022
Odbudowałam Przybysławice . Dumny Teraz się mogę brać za poważne strategie ekonomiczne. Szczęśliwy Żart oczywiście . Dodatek króciutki i zadanie prościutkie do wykonania. Ale przyjemnie się patrzało jak z ruin powstaje nowa osada . Taka odskocznia od trudów wojaczki i lekkie odprężenie.