Kingdom Come: Deliverance - The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon (PC) - okladka

Kingdom Come: Deliverance - The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon (PC)

Premiera:
16 października 2018
Premiera PL:
16 października 2018
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Kingdom Come: Deliverance - The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon (PC)
Materdea @ 13:02 17.10.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon to drugie fabularne rozszerzenie dedykowane grze RPG akcji od czeskiego Warhrorse Studios - Kingdom Come: Deliverance. DLC oferuje wyłącznie zawartość fabularną, bez ingerencji w oryginalne mechaniki. Za dodatek również odpowiadają autorzy podstawowej wersji gry. Do działania rozszerzenia, które jest niesamodzielne, potrzebne jest posiadanie Kingdom Come: Deliverance!

Historia Kingdom Come: Deliverance - The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon osadza w głównej roli Jana Ptaszka - giermka, którego poznajemy na pewnym etapie fabuły w podstawowej wersji gry. Jednak mimo iż jest on kluczową postacią w tej opowieści, to nadal gracz kontroluje Henryka - naszym zadaniem jest pomoc Ptaszkowi w zdobyciu względów wybranki jego serca!

W trakcie tej operacji przychodzi nam wykonać sporo nieszablonowych zadań, mających głównie charakter satyryczny, wprowadzający nieco więcej humoru do dość poważnej opowieści z "podstawki".

Wymagania: Twórcy gry Kingdom Come: Deliverance - The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Kingdom Come: Deliverance - The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:57, 28.06.2022
Tak gwoli ścisłości to Jan Ptaszek nie jest giermkiem tylko dziedzicem Ratajów co prawda niepełnoletnim więc w jego imieniu rządzi pan Hanusz . Podobno te DLC było płatne. Żarty jakieś ? To krótka misja na jakąś godzinę albo półtorej. Tak jak jestem ogólnie grą Kingdom Come zachwycona to tutaj się Czesi widać zapatrzyli w praktyki BioWeru. Nagana z mojej strony.