The Occupation  (PC) - okladka

The Occupation (PC)

Premiera:
05 marca 2019
Premiera PL:
05 marca 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Occupation (PC)
Materdea @ 19:54 02.10.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Occupation to przygodówka z elementami gry akcji, w której wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Za powstanie gry odpowiada niewielkie niezależne studio White Paper Games, w przeszłości autorzy Ether One.

W The Occupation wcielamy się w postać dziennikarza tropiącego niezwykle delikatną, bo polityczną, sprawę. Jest rok 1987, Anglia. Zamach, na pierwszy rzut oka, doprowadza do pospiesznego wprowadzenia kontrowersyjnej ustawy, która zagraża swobodom obywatelskim. W tym momencie zaczynamy pracę, przepytując osoby, które uczestniczyły w wydarzeniach nocy, podczas której zginęło wielu ludzi. Każdy świadek przedstawia zdarzenie w inny sposób, a my musimy użyć dostępnych narzędzi, aby uzyskać odpowiedzi niezbędne do rozwiązania śledztwa.

Rozgrywka w The Occupation reprezentuje klasyczny, przygodówkowy model, zgodnie z którym eksploatujemy odwiedzane lokacje w poszukiwaniu interesujących przedmiotów, poszlak, a także świadków. Przesłuchania ich często są naznaczone niespodziewanymi zdarzeniami, matactwami, zeznania zaś rzadko bywają spójne. Oprócz tego na gracza czeka szereg wyzwań w postaci zagadek środowiskowych, umożliwiające odkrywanie nowych dowodów w sprawie.

Screeny z The Occupation (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?