Jump Force (PC) - okladka

Jump Force (PC)

Premiera:
15 lutego 2019
Premiera PL:
15 lutego 2019
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
- napisy
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Jump Force (PC)
Kawira @ 12:19 31.08.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Jump Force to trójwymiarowa bijatyka pozwalająca na pojedynki między bohaterami z różnych serii anime, takich jak Dragon Ball czy Naruto. Za projekt odpowiada studio Spike Chunsoft znane za sprawą innych tytułów o podobnej tematyce m.in. Steins;Gate 0 czy One Piece: Burning Blood.

Historia zaprezentowana w Jump Force jest bardzo prosta - na Ziemię trafiają zarówno pozytywni, jak ni negatywni bohaterowie kilku uniwersów ze znanych marek anime/manga. Aby nie dopuścić tych złych do zawładnięcia globu, ci dobrzy muszą się połączyć w jedną drużynę i stoczyć szereg pojedynków.

Rozgrywka w Jump Force charakteryzuje się dynamicznymi pojedynkami ze sporą gamą ruchów wzbogaconymi dzięki atakami specjalnymi. Wśród możliwych do kontrolowania postaci pojawiły się takie jednostki jak Son Goku, Naruto, Sasuke czy Friez.

Wymagania: Twórcy gry Jump Force ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   logan23,
Screeny z Jump Force (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?