Wolfenstein: Youngblood (PC) - okladka

Wolfenstein: Youngblood (PC)

Premiera:
26 lipca 2019
Premiera PL:
26 lipca 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis Wolfenstein: Youngblood (PC)
Kawira @ 10:50 25.08.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 20h 31min

+ czaswięcej

Wolfenstein: Youngblood to poboczna odsłona serii strzelanek Wolfenstein osadzonej w alternatywnej przeszłości. Youngblood skupia się przede wszystkim na trybie kooperacyjnym i zmienia postać głównego bohatera - tym razem B.J. Blazkowicz odchodzi w cień na rzecz swoich potomkiń.

Akcja Wolfenstein: Youngblood rozgrywa się w latach 80. Trafiamy do okupowanego  przez nazistów Paryża. Głównymi bohaterkami są córki bliźniaczki Blazkowicza - Jessica oraz Sophie, które wspomagają lokalny ruch oporu w walce z Trzecią Rzeszą.

Rozgrywka charakteryzuje się dynamicznym tempem z wykorzystaniem szerokiego arsenału broni. Za przeciwników robią charakterystyczni dla serii żołnierze, mutanci, a także bojowe roboty. Całość została zaprojektowana jednak pod współpracę z innym graczem. Podobnie jak w tradycyjnych Wolfensteinach obserwujemy akcję z perspektywy pierwszej osoby.

Gra wykorzystuje rozwiązanie pozwalające na wspólną zabawę ze znajomym, który nie posiada własnej kopii gry!

Wymagania: Twórcy gry Wolfenstein: Youngblood ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132,
Screeny z Wolfenstein: Youngblood (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   23:27, 23.01.2020
Ukończyłem Youngblood i powiem szczerze, że jednak wolałbym grać jako B.J. Blazkowicz aniżeli jego córki. Jakoś im dłużej grałem tak co raz bardziej traciłem poczucie że jest to Wolfenstein. Jasne, nie jest to pełnoprawną produkcja z serii, ale Machine Games powinno powrócić do postaci Blazko jako głównego protagonisty. Gra tylko dobra, ale jak na swoją cenę to nie żałuję zakupu.