Pro Evolution Soccer 2019 (PC) - okladka

Pro Evolution Soccer 2019 (PC)

Premiera:
30 sierpnia 2018
Premiera PL:
30 sierpnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Pro Evolution Soccer 2019 (PC)
Dirian @ 16:06 19.08.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pro Evolution Soccer 2019 to kolejna odsłona słynnego piłkarskiego cyklu od studia Konami.

Jest to pierwsza odsłona od kilku lat, w której zabraknie rozgrywek Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, w wyniku zakończenia licencji, która następnie przeszła w ręce EA Sports. Jeśli chodzi o korzystniejsze zmiany, to twórcy wprowadzili zakres nowych animacji, poprawili system strzałów czy przemodelowali tryb MyClub. Zmiany dotknęły tryb menadżerski, gdzie rozbudowano opcje transferowe i okres przygotowania do sezonu. Najpopularniejsi piłkarze zyskali specjalne cechy i animacje, pozwalające lepiej oddać ich charakter i styl gry.

W miejsce utraconych licencji Konami wprowadziło jednak nowe - m.in. ligę rosyjską, szkocką, duńską, portugalską, belgijską czy argentyńską.

Pro Evolution Soccer 2019 działa na aktualnej wersji silnika Fox Engine, co pozwala uzyskać realistyczną i efektowną oprawę, a także zaawansowane animacje.

Wymagania: Twórcy gry Pro Evolution Soccer 2019 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Pro Evolution Soccer 2019 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?