Trials Rising (PC) - okladka

Trials Rising (PC)

Premiera:
26 lutego 2019
Premiera PL:
26 lutego 2019
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Trials Rising (PC)
Kawira @ 10:02 18.08.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Trials Rising to trzecia odsłona gry zręcznościowej 2,5D z motorami krosowymi w roli głównej. Za projekt ponownie odpowiada skromne studio RedLynx.

Najnowsza odsłona rozgrywa się w obecnych czasach i ponownie skupia na pokonywaniu poziomów najeżonych pułapkami oraz przeszkodami. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, znajdujemy w niej możliwość ścigania się z duchami innych graczy, a także w ramach kooperacji zatytułowanej Tandem Bike. Dwie osoby starają się w jego przypadku doprowadzić motocykl do mety.

Trials Rising to gra stricte zręcznościowa. Deweloperzy nadal stawiają na bardzo wysoki poziom trudności, wymagający idealnego wyczucia prowadzonej przez nas maszyny oraz opanowania. Tylko dzięki temu możliwe staje się dotarcie do finiszu w jednym kawałku. Sytuację komplikują oczywiście rozliczne pułapki, przygotowane tak, aby uprzykrzyć grającemu życie.

Trials Rising działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym przejrzystą i przyjemną dla oka oprawę wizualną. Podczas zmagań towarzyszy nam dynamiczna, wpadająca w ucho muzyka oraz sugestywne efekty dźwiękowe.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z Trials Rising (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?