OVERKILL's The Walking Dead (PC) - okladka

OVERKILL's The Walking Dead (PC)

Premiera:
06 listopada 2018
Premiera PL:
06 listopada 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis OVERKILL's The Walking Dead (PC)
Kawira @ 11:57 08.08.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

OVERKILL's The Walking Dead to kooperacyjna gra akcji osadzona w uniwersum The Walking Dead znanym z komiksów, seriali, a także przygodówki od Telltale. Za projekt odpowiada OVERKILL Software, twórcy marki Payday.

Fabuła rozgrywa się w Waszyngtonie na długo po wybuchu epidemii. Gracze wcielają się w jedną z 4 ocalałych osób i wyruszają na misje z własnej bazy wypadowej. Podobnie jak w przypadku innych gier tego typu rozbudowujemy swoją siedzibę, a także dbamy o podstawowe potrzeby jej mieszkańców.

Rozgrywka odbywa się z perspektywy pierwszej osoby oraz skupia się na przedzieraniu przez fale zombie do kolejnych checkpointów. Nieumarłych uśmiercamy na dobre zarówno bronią białą jak i palną, a każdą z nich można modyfikować wedle własnych preferencji. Nie zabrakło także pełnoprawnego systemu craftingu.

W miarę postępów postacie awansują na kolejne poziomy zdobywając użyteczne umiejętności pozwalające wyspecjalizować wybranych bohaterów. Same misje dostosowują się nie tylko do uśrednionego doświadczenia drużyny, ale również ilości graczy.

Wymagania: Twórcy gry OVERKILL's The Walking Dead ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?