Farming Simulator 19 (PC) - okladka

Farming Simulator 19 (PC)

Premiera:
20 listopada 2018
Premiera PL:
20 listopada 2018
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Ekonomiczna
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (5)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis Farming Simulator 19 (PC)
dabi132 @ 13:50 20.07.2018
Adrian "dabi132"
.

Śr. długość gry: 44h 43min

+ czaswięcej

Farming Simulator 19 to kolejna odsłona znanej serii gier pozwalających wcielić się w rolnika prowadzącego własną farmę. Podobnie, jak w przypadku poprzednich odsłon, za powstanie produkcji odpowiada szwajcarskie studio Giants Software.

Farming Simulator 19 oferuje przywdzianie wirtualnych kaloszy i ogrodniczek (nierzadko w parze z flanelową koszulą) i poprowadzenie z symulacyjną dbałością własnego gospodarstwa rolnego. Otrzymujemy trzy ogromne lokacje, setki maszyn rolniczych, a w tej edycji niewidziane do tej pory konie! Również nowością w "dziewiętnastce" jest możliwość kupna działki pod budowę od podstaw rolniczego imperium. Co ciekawe, opcja ta jest dostępna nie tylko w trybie dla pojedynczego gracza, ale i w multiplayerze.

Farming Simulator 19 zostało oparte o zupełnie nowy silnik, co skutkuje  jeszcze lepszą i bardziej realistyczną oprawą wizualną oraz efektami pogodowymi. Ta część to także więcej maszyn rolniczych, odwzorowanych z niesamowitą pieczołowitością i z oficjalnymi licencjami znanych producentów jak Case, New Holland czy Fendt. Twórcy dodali także markę John Deere.

PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Farming Simulator 19 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?