Surviving Mars (PC) - okladka

Surviving Mars (PC)

Premiera:
15 marca 2018
Premiera PL:
15 marca 2018
Platformy:
Gatunek:
Ekonomiczna / Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (12)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Surviving Mars (PC)
Dirian @ 08:47 14.02.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Surviving Mars to strategia z gatunku city-builder od studia Haemimont Games, odpowiedzialnego m.in. za cykl Tropico.

Rozgrywka, jak sugeruje tytuł, polega na kolonizacji i przetrwaniu na Czerwonej Planecie. Rozgrywkę rozpoczynamy od wyboru terenu, na którym rozpoczniemy kolonizację, a także sponsora, niosącego rozmaite bonusy i inwestującego w naszą pozaziemską ekspedycję. Projektując kosmiczną bazę na odległej planecie musimy wziąć pod uwagę szereg czynników, jak zadbanie o dostęp do wody, tlenu czy energii, niezbędnych do przetrwania przyszłych mieszkańców. 

Z czasem konieczne okazuje się także dbanie o samopoczucie obywateli, którzy, mimo mieszkania na odległej planecie, potrafią być wybredni. Rozwój kolonii na Marsie to także liczne badania i odkrywanie nowych technologii, które pomogą naszej osadzie przetrwać na tej nie do końca przyjaznej planecie.

Wymagania: Twórcy gry Surviving Mars ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Surviving Mars (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?