Śródziemie: Cień Wojny - Ostrze Galadrieli (PC) - okladka

Śródziemie: Cień Wojny - Ostrze Galadrieli (PC)

Premiera:
06 lutego 2018
Premiera PL:
06 lutego 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Śródziemie: Cień Wojny - Ostrze Galadrieli (PC)
Dirian @ 17:05 06.02.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 4h 16min

+ czaswięcej

Ostrze Galadrieli to pierwszy fabularny dodatek do przygodowej gry akcji autorstwa studia Monolith Productions - Śródziemie: Cień Wojny.

Fabuła Śródziemie: Cień Wojny - Ostrze Galadrieli pozwala wcielić się w zupełnie nową postać, tytułowe ostrze Galadrieli - zabójczynię Eltariel. Heroina pojawiła się na ekranie "podstawki" i skrzyżowała swoje drogi z Talionem oraz Celebrimborem w wątku fabularnym z pierwowzoru. Eltariel wyrusza na polowanie na najmłodszego z Upiorów Pierścienia. Jej historia rozpoczyna się na szczycie wieży Barad-dur po walce z Sauronem.

Rozgrywka Śródziemie: Cień Wojny - Ostrze Galadrieli zasadniczo nie odbiega od tego, czego mogliśmy doświadczyć w Cieniu Wojny. DLC oferuje przede wszystkich nową fabułę. Bohaterka w walce posługuje się nowym stylem: podwójnymi elfickimi ostrzami. Może ponadto korzystać z umiejętności Światła Galadrieli i Nowego Pierścienia.

Wymagania: Twórcy gry Śródziemie: Cień Wojny - Ostrze Galadrieli ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat Śródziemie: Cień Wojny - Ostrze Galadrieli (PC)
Screeny z Śródziemie: Cień Wojny - Ostrze Galadrieli (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosMicMus123456789   @   18:54, 26.02.2018
To przykrę kiedy DLC zawiera to co powinni być i co nam obiecano w podstawowej wersji. Cień Wojny miał być bogaty w unikalnych orków, po przejściu gry wiem, że tak nie jest, ale okaząło się, że w DLC są i to bardzo charakterystyczne, szkoda, że zabrakło ich w podstawce.