The Banner Saga 3 (PC) - okladka

The Banner Saga 3 (PC)

Premiera:
27 lipca 2018
Premiera PL:
27 lipca 2018
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis The Banner Saga 3 (PC)
Kawira @ 11:46 26.01.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 8h 30min

+ czaswięcej

The Banner Saga 3 to zwieńczenie trylogii z gatunku RPG opowiadającej o losach uciekających karawan ludzi i olbrzymów. Całość osadzona jest w fantastycznym świecie z silnymi inspiracjami nordycką mitologią. Za projekt ponownie odpowiada studio Stoic, które ze względu na słabą sprzedaż dwójki było zmuszone do kolejnej kampanii na kickstarterze.

Trzon rozgrywki nie uległ zmianie. Prowadzimy uciekinierów przez kolejne krainy, zarządzając surowcami oraz chroniąc ich wojownikami. Regularnie dochodzi do turowych bitew z mrocznymi stworami, a w trakcie podróży mamy do czynienia z losowymi wydarzeniami.

Zawsze otrzymujemy wtedy istotne wybory mające istotny wpływ na dalszy rozwój fabuły. Kluczowe postacie rozwijają się z czasem zyskując nowe umiejętności oraz ekwipunek pozwalający przetrwać kolejne miesiące. Tradycyjnie, polegli wojowie pozostają martwi na dobre, zatem należy planować każde posunięcie bardzo roztropnie.

Pod względem audiowizualnym nic się nie zmieniło. Nadal mamy do czynienia z ręcznie rysowaną grafiką 2D oraz muzyką oddającą ducha Skandynawii.

Screeny z The Banner Saga 3 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?