Total War: Three Kingdoms (PC) - okladka

Total War: Three Kingdoms (PC)

Premiera:
23 maja 2019
Premiera PL:
23 maja 2019
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Total War: Three Kingdoms (PC)
Dirian @ 23:32 10.01.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Total War: Three Kingdoms to kolejna odsłona popularnego cyklu gier strategicznych od studia Creative Assembly.

Akcja tej części rozpoczyna się w 190 roku naszej ery, w Chinach. Tytuł opowiada historię Donga Zhuo, chińskiego przywódcy, który dysponował tak dużym autorytetem, że kontrolował samego cesarza i jego dwór. Naprzeciwko niego staje trójka bohaterów, którzy tworzą bractwo - celem jest obalenie tyranii Zhuo.

Rozgrywka nie odbiega od poprzednich odsłon serii. Twórcy przygotowali rozległą kampanię, w trakcie której poruszamy się po mapie w systemie turowym. Gdy dochodzi do starć, akcja dzieje się w czasie rzeczywistym, choć możemy zastosować aktywną pauzę. W trakcie bitew ścierają się ze sobą tysiące jednostek.

Gra ponownie nastawiona jest nie tylko na same bitwy, ale także rozbudowę własnego Królestwa, przejmowanie kolejnych miast i wsi, czy inwestycji w gospodarkę. Kluczową rolę odgrywa także rozbudowana dyplomacja.

W Total War: Three Kingdoms twórcy znacząco odświeżyli interfejs oraz samą mapę. Oprócz głównej kampanii, możemy także prowadzić rozgrywki multiplayer czy wziąć udział w historycznych bitwach.

Wymagania: Twórcy gry Total War: Three Kingdoms ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Total War: Three Kingdoms (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?