Warhammer: Vermintide 2 (PC) - okladka

Warhammer: Vermintide 2 (PC)

Premiera:
08 marca 2018
Premiera PL:
08 marca 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Warhammer: Vermintide 2 (PC)
Kawira @ 11:44 08.12.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Warhammer: Vermintide 2 to kontynuacja kooperacyjnej gry akcji osadzonej w bardzo popularnym uniwersum Warhammera należącym do Games Workshop. Za projekt ponownie odpowiada studio Fatshark, mające na swoim koncie takie gry jak Krater czy War of the Roses.

Akcja Vermintide 2 przenosi nas tym razem do Helmgartu - potężnego, ufortyfikowanego miasta na granicy pomiędzy Imperium a Bretonią. Wspólne siły armii Chaosu oraz Skavenów uderzają, ale na szczęście pojawili się również potężni bohaterowie gotowi stanąć czoła najokropniejszym czempionom mrocznych bogów.

Podobnie jak w pierwszej odsłonie serii mamy do czynienia z zabawą w trybie kooperacji dla 4 osób, gdzie puste miejsca w razie potrzeby zajmuje sztuczna inteligencja. Należy wspólnie pokonywać kolejne mapy realizując zadania oraz przebijając się tym razem nie tylko przez hordy nie tylko zmutowanych szczurów, ale również groźniejszych wyznawców Chaosu. Należy zaznaczyć, że poziom brutalności nie uległ zmniejszeniu, a akcja na ekranie epatuje hektolitrami krwi, latającymi kończynami oraz setkami trupów.

Nowość stanowi rozwój bohaterów podzielony na 3 odmienne ścieżki z 15 umiejętnościami dla każdej z nich. Pojawił się także system Heroic Deeds pozwalający wprowadzić dodatkowe wyzwania w zamian za kolejne łupy. Warhammer: Vermintide 2 po raz kolejny korzysta z serwerów dedykowanych dla rozgrywek sieciowych, a entuzjaści modowania otrzymali pełne wsparcie dla Steam Workshop.

Wymagania: Twórcy gry Warhammer: Vermintide 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   logan23,
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Warhammer: Vermintide 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:42, 04.11.2022
Oj Shuwar , coś Ty uczynił . Dałeś cynk że za free rozdają a ja słaba , krucha , delikatna istota tak się napaliłam na tę mordownię że aż wstyd. Gra chyba nie będzie musiała czekać w kolejce tylko zainstaluję zaraz jak skończę Maxa. Być może się odbiję bo jak zobaczyłam te hordy przeciwników to chyba spacerek nie będzie.
0 kudosshuwar   @   16:04, 04.11.2022
U mnie się właśnie pobrało (matko.. ponad 90 GB). Jak skończę Sniper Contracts 2, to możliwe, że się za to zabiorę.