Fall of Light (PC) - okladka

Fall of Light (PC)

Premiera:
28 września 2017
Premiera PL:
28 września 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Fall of Light (PC)
Kawira @ 11:05 02.10.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Fall of Light to hack'n slash osadzone w mrocznym świecie, w którym czas ludzkości powoli się kończy. Za projekt odpowiada debiutanckie studio RuneHeads.

Gracz wciela się w starego wojownika o imieniu Nyx, który wraz ze swoją córką przemierza świat pochłonięty przez złe moce. Ich celem jest mała, bezpieczna enklawa - ostatnie miejsce gdzie wciąż dochodzi światło.

Mechanika nie odbiega od standardu gatunku - najwięcej czasu zajmuje walka z wszelkiej maści przeciwnikami począwszy od mięsa armatniego, a kończąc na wymagających bossach. Oprócz tego pojawiają się zagadki środowiskowe oraz dialogi z postaciami niezależnymi. Specjalizacje podzielono na 2 kategorie - postawy bojowe (20 do wyboru) oraz klasy (tutaj 10). Można je dowolnie łączyć co daje ogromną liczbę potencjalnych kombinacji.

Pod względem oprawy graficznej twórcy postarali się połączyć bajkowe tekstury z ponurym mrokiem. Otwarcie przyznali się do inspiracji takimi tytułami jak Dark Souls czy Ico.

Wymagania: Twórcy gry Fall of Light ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Fall of Light (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?