RUINER (PC) - okladka

RUINER (PC)

Premiera:
26 września 2017
Premiera PL:
26 września 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis RUINER (PC)
Kawira @ 10:37 28.08.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 4h 40min

+ czaswięcej

RUINER to gra akcji w klimacie mrocznego cyberpunku. Za projekt odpowiada polskie, debiutanckie studio Reikon Games składające się z weteranów pracujących m.in. przy Dying Light oraz Wiedźminie.

RUINER rozgrywa się w 2091 roku, w dystopijnym mieście Rengkok. Gracz wciela się w obładowanego cyberwszczepami socjopatę, który wyrusza na osobistą krucjatę przeciw korporacji HEAVEN, specjalizującej się w wirtualnej rzeczywistości przeznaczonej dla wyższych sfer. Gdzieś na swoim terytorium przetrzymuje brata protagonisty, który dowiedział się zbyt wiele, a teraz musi zapłacić ostateczną cenę.

Mechanika RUINER przypomina nieco Hotline Miami, łącząc w sobie taktyczne podejście do walki z liczniejszym przeciwnikiem, okraszonymi ogromną dawką brutalności. Tytuł charakteryzuje się dużą ilością broni oraz wszelkiej maści wspomagaczy zbieranych z ciał żołnierzy korporacji. Nie zabrakło również efektownych walk z wymagającymi bossami. Akcję gry obserwujemy z rzutu izometrycznego - tytuł charakteryzuje ciężka i mroczna stylistyka, która czerpie wzorce prosto z klasyki cyberpunku pokroju Neuromancera czy Ghost in The Shell.

Wymagania: Twórcy gry RUINER ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z RUINER (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?