Ancestors Legacy (PC) - okladka

Ancestors Legacy (PC)

Premiera:
22 maja 2018
Premiera PL:
22 maja 2018
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Ancestors Legacy (PC)
Kawira @ 11:27 09.08.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 48h 15min

+ czaswięcej

Ancestors Legacy to RTS osadzony w czasach X-XII wieku. Za projekt odpowiada rodzime studio Destructive Creations znane za sprawą kontrowersyjnego Hatred.

Rozgrywka operuje schematem charakterystycznym dla gatunku łącząc wydobywanie i rozbudowę bazy wraz z bitwami na poziomie oddziałów. Ancestors stawia jednak duży nacisk na taktykę oferując wykorzystanie przewagi terenu, doświadczenia jednostek czy ich morale. Ponadto gracze mogą wskoczyć w skórę własnych wojowników własnoręcznie zmieniając przebieg bitwy. Pokierować można czterema stronami konfliktu w kampanii dla jednego gracza oraz potyczkach sieciowych.

Całość napędza silnik Unreal Tournament, a warstwa graficzna skupia się na autentyczności armii z okresu wczesnego średniowiecza. Tytuł oferuje wsparcie nie tylko dla myszki + klawiatury, ale również gamepadów.

Wymagania: Twórcy gry Ancestors Legacy ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   TheCerbis,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Ancestors Legacy (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   22:24, 22.02.2019
Po ponad 45 godzinach z grą mogę śmiało stwierdzić, że chłopaki z Destructive Creations wykonali kawał świetnej roboty.
Strategia jest bardzo przystępna i nie jest zbyt trudna, co pozwala nawet niedoświadczonej osobie dobrze się z nią bawić. Grafika jest ładna, a kamera filmowa daje możliwość obserwowania potyczek jednostek z bardzo bliskiej odległości. Mogę spokojnie polecić tę grę osobom, które lubią strategie, a fakt że produkcje stworzyło polskie studio pokazuje, że Polacy potrafią tworzyć gry bardzo dobrej jakości.
0 kudosTheCerbis   @   21:34, 23.02.2019
A zastanawiałem się jakiś czas temu nad tym tytułem. Rzecz w tym, że nie przepadam za strategiami czy RTSami (choć jedną z moich pierwszych gier było Age of Empires), więc nie wiem czy Ancestors Legacy przypadłoby mi do gustu.

EDIT: Jednak skusiłem się na Edycję Mieszka I w pudełku i przy okazji dwie poprzednie produkcje Destructive Creations cyfrowe.