Car Mechanic Simulator 2018 (PC) - okladka

Car Mechanic Simulator 2018 (PC)

Premiera:
21 lipca 2017
Premiera PL:
21 lipca 2017
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (5)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Car Mechanic Simulator 2018 (PC)
Kawira @ 11:13 14.07.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Car Mechanic Simulator 2018 to trzecia odsłona gry symulacyjnej traktującej o pracy mechanika samochodowego. Za projekt ponownie odpowiada studio Red Dot Games.

Mechanika przedsięwzięcia uległa dość gruntownej przebudowie w stosunku do części poprzedniej, stawiając przede wszystkim na bardziej intuicyjne wymienianie poszczególnych części. Ponadto pojawiło się złomowisko, na którym da się tanio zakupić części; oraz porzucone stodoły, w których kryją się cenne klasyki. Trzon rozgrywki nadal stawia na pełen realizm i bardzo szczegółowe odwzorowanie pracy w warsztacie.

Nie zabrakło także innych ulepszeń jak aukcje z używanymi samochodami, będące doskonałym miejscem do sprzedaży odrestaurowanych wozów; oraz możliwość dodania własnego samochodu za pośrednictwem warsztatu Steam.

W Car Mechanic Simulator 2018 podrasowano oczywiście również oprawę wizualną, dzięki czemu całość prezentuje się bardziej realistycznie i przyjemniej dla oka.

Wymagania: Twórcy gry Car Mechanic Simulator 2018 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Car Mechanic Simulator 2018 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?