XCOM 2: War of The Chosen (PC) - okladka

XCOM 2: War of The Chosen (PC)

Premiera:
29 sierpnia 2017
Premiera PL:
29 sierpnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis XCOM 2: War of The Chosen (PC)
Kawira @ 11:59 29.06.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

XCOM 2: War of the Chosen to spore rozszerzenie dla drugiej odsłony strategicznej serii XCOM, traktującej o walce z najeźdźcami z kosmosu. Za projekt odpowiada studio Firaxis, twórcy również innej znanej marki - Civilization.

Podobnie jak w przypadku Enemy Within dla pierwszej części cyklu, także War of the Chosen znacząco rozwija oraz utrudnia rozgrywkę pierwowzoru nowymi rozwiązaniami. Przede wszystkim wprowadzono Wybranych wysłanych przez obcych, aby odzyskali Dowódcę w zamian za władzę nad planetą. Każdy z trzech Wybrańców posiada własne mocne i słabe strony oraz działa samotnie, wyłącznie na własną korzyść szpiegując, przesłuchując, a ostatecznie próbując dorwać Avengera z nami na pokładzie.

Z pomocą przyjdą 3 wrogo do siebie nastawione frakcje rebeliantów, które zasilą szeregi XCOM unikatowymi, potężnymi klasami. Rozbudowana warstwa strategiczna pozwala wysłać załogę statku na tajne misje, dające przychylność organizacjom i surowce potrzebne do dalszej walki.

Nowi przeciwnicy, w tym Upiory mimikujące żołnierzy gracza, wystawią znane taktyki na próbę, a oczy można nacieszyć nowymi środowiskami, m.in. zainfekowanymi dżunglami oraz podmiejskimi kanałami. Dodatkowo pojawił się "bajer" w postaci tworzenia plakatów ruchu oporu z własnymi wojakami.

Wymagania: Twórcy gry XCOM 2: War of The Chosen ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z XCOM 2: War of The Chosen (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X