Griftlands (PC) - okladka

Griftlands (PC)

Premiera:
01 czerwca 2021
Premiera PL:
01 czerwca 2021
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Griftlands (PC)
Kawira @ 12:12 27.06.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Griftlands to łącząca elementy gry cRPG i karcianki produkcja utrzymana w klimatach pastapokaliptycznego fantasy wymieszanego z cyberpunkiem od studia Klei Entertainment, twórców takich gier jak Don't Starve czy Oxygen Not Included.

Akcja Griftlands przenosi nas do przeżartego rdzą świata, gdzie fantastyka krzyżuje się z cyberpunkiem. Historia kręci się wokół wykreowanego przez nas protagonisty, który musi walczyć o przetrwanie, zajmując się płatnymi morderstwami, handlem oraz innymi plugastwami.

Griftlands to rasowa gra cRPG, w której tworzymy własnego bohatera i rozpoczynamy eksplorację nieprzyjaznego środowiska. Produkcja charakteryzuje się turowym systemem walki oraz rozbudowanymi dialogami, które mają duże znaczenie dla przebiegu rozgrywki - z uwagi na wybory moralne oraz wskaźnik reputacji. Walka zaprezentowana jest tutaj w formie karcianki - to, jakich mamy ze sobą towarzyszy i ilu ich jest determinuje naszą siłę na polu walki.

Wymagania: Twórcy gry Griftlands ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Griftlands (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?