Extinction (PC) - okladka

Extinction (PC)

Premiera:
10 kwietnia 2018
Premiera PL:
10 kwietnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Extinction (PC)
Kawira @ 12:26 06.06.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Extinction to gra akcji osadzona w świecie fantasy będącym na skraju zagłady. Za projekt odpowiada studio Iron Galaxy Studios, które pomagało w produkcji paru gier AAA m.in. Borderlands 2 czy Bioshock: Infinite.

Gracz wciela się w Avila, jednego z ostatnich strażników ludzkości, chroniących naszą rasę przed najstraszliwszym z wrogów - ogrami. Te drugie właśnie rozpoczęły potężną ofensywę w celu kompletnej eksterminacji ludzi.

Rozgrywka opiera się na niekonwencjonalnej, asymetrycznej walce z ogromnymi przeciwnikami, których pokonanie wymaga odpowiedniej taktyki. Sytuację utrudnia obecność ich pomniejszych pomocników atakujących nie tylko z ziemi, ale również powietrza.

Wszystkie elementy na mapach podatne są na pełną destrukcję realnie wpływającą na przebieg zabawy. Extinction posiada 3 tryby gry: kampanię, custom battle (możliwe na stworzonych przez graczy mapach) oraz extinction, będące typowym odpieraniem kolejnych fal oponentów.

Gra działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym w pełni trójwymiarową, nowoczesną oprawę wizualną.

Wymagania: Twórcy gry Extinction ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Extinction (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?