LEGO City Undercover (PC) - okladka

LEGO City Undercover (PC)

Premiera:
04 kwietnia 2017
Premiera PL:
07 kwietnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (7)Gram (3)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis LEGO City Undercover (PC)
Kawira @ 13:15 10.05.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 26h 30min

+ czaswięcej

LEGO City Undercover to połączenie świata klocków z uwielbianą przez rzesze fanów grą Grand Theft Auto. Za projekt odpowiada studio TT Games, mające na swoim koncie poprzednie tytuły spod szyldu LEGO.

Historia opowiada o przygodach policjanta Chase'a McCaina, który łapie przestępców, pracując jako tajny agent. Linia fabularna jest zabawna i dojrzała. Po raz pierwszy marka nie opiera się na żadnej znanej licencji.

Rozgrywka oferuje sporo elementów zapożyczonych z wspomnianego wcześniej hitu Rockstar. Są więc kradzieże aut, pościgi policyjne, a nawet namiastka normalnego życia gangstera. Jednak z uwagi na target docelowy, gra nie oferuje przesadnej brutalności czy wulgarnego języka. Lego City, w którym dzieje się rozgrywka podzielono na 20 unikalnych dzielnic, które można zwiedzić w pojedynkę bądź z przyjacielem w trybie kooperacji dla dwóch osób.

Wymagania: Twórcy gry LEGO City Undercover ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z LEGO City Undercover (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosCamizi   @   13:27, 02.06.2019
Fanem gier LEGO nie jestem, ale ta się pozytywnie wyróżnia. Humor jest świetny, pełen niesubtelnych odniesień. Fabuła niezła, grafika też. Nie brakuje aktywności pobocznych, które mnie z czasem nie nudziły. Dużo złego się słyszy o optymalizacji, ale mnie chodziła w raczej stabilnych 60 klatkach (co ciekawe - mimo ustawienia 144 w opcjach). To, co mnie raziło, to bardzo mały dystans rysowania obiektów. No i żeby ją zrobić na 100%, trzeba było przechodzić misje dwukrotnie, bo za pierwszym razem nie mamy odblokowanych zdolności potrzebnych do ogarnięcia wszystkich znajdziek. Trzeba też przełknąć, że jest skrajnie łatwa. W końcu ma być przystępna dla młodszego gracza.