Halo Wars: Definitive Edition (PC) - okladka

Halo Wars: Definitive Edition (PC)

Premiera:
20 grudnia 2016
Premiera PL:
20 grudnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Halo Wars: Definitive Edition (PC)
Dirian @ 20:41 20.04.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 8h 30min

+ czaswięcej

Halo Wars: Definitive Edition to odświeżona wersja RTS-a od studia Ensemble Studios z 2009 roku.

Głównym zadaniem gracza w kampanii jest przejęcie kontroli nad drużyną Spirit Of Fire, wchodzącej w skład armii UNSC. Kierując poczynaniami naszych wojaków staniemy do walki z Covenant, i poznamy wydarzenia które miały miejsce przed fabułą opowiedzianą w pierwszej edycji strzelanki Halo. 

Do dyspozycji gracza oddano wiele ciekawych jednostek, zarówno latających jak i kroczących po ziemi. Możliwe będzie również budowanie wielu struktur oraz poprawianie umiejętności posiadanych żołnierzy. Dynamiczne i efektowne walki to główny atut gry.

Wersja Definitive Edition przeznaczona jest na PeCety i konsole Xbox One. Względem oryginału wnosi poprawioną oprawę wizualną i wyższą rozdzielczość. Ponadto usprawniono rozgrywkę sieciową.

Wersja gry z Windows Store wymaga systemu Windows 10 i oferuje wsparcie dla usługi Play Anywhere. Wersja na Steam działa od Windowsa 7 w górę, ale nie oferuje wsparcia dla Play Anywhere.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?