Serial Cleaner (PC) - okladka

Serial Cleaner (PC)

Premiera:
14 lipca 2017
Premiera PL:
14 lipca 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Serial Cleaner (PC)
Kawira @ 12:28 01.03.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 3h 10min

+ czaswięcej

Serial Cleaner to skradanka utrzymana w klimatach lat '70 od polskiego studia iFun4All. Studio to zajęło się zarówno jej opracowaniem, jak i wydaniem. Tytuł przeznaczony jest dla komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.

W tytule gracz wciela się w sprzątacza wyspecjalizowanego w tuszowaniu miejsc zbrodni. Z racji obecności służb porządkowych i przechodniów, zadanie wymaga sprytu oraz przemykania niezauważonym. Misje wzorowane są na prawdziwych, znanych zbrodniach. Można je wypełnić na wiele odmiennych sposobów.

Oprawa graficzna charakteryzuje się stylem kreskówek retro z mocno uwydatnioną kolorową pikselozą. Serial Cleaner korzysta z systemu Real World Data, dostosowując m.in. porę dnia do tej panującej za oknem grającego. Wpływa to nie tylko na wygląd, ale również mechanikę rozgrywki. Dla przykładu, w nocy stróże prawa mają ograniczoną widoczność.

Serial Cleaner oferuje wyłącznie zabawę przeznaczoną dla jednego gracza. Deweloperzy nie przewidzieli żadnego modelu rozgrywek wieloosobowych.

Screeny z Serial Cleaner (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?