Ad Infinitum (PC) - okladka

Ad Infinitum (PC)

Premiera:
14 września 2023
Premiera PL:
14 września 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Ad Infinitum (PC)
petrucci109 @ 15:33 12.01.2017
"petrucci109"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Ad Infinitum to surrealistyczny przygodowy survival horror, którego akcja rozgrywa się w czasie I wojny światowej. Projekt przygotowany został niemieckie studio Hekate.

Fabuła Ad Infinitum osadza gracza w roli niemieckiego żołnierza w trakcie I wojny światowej doświadczającego tajemniczych wizji z pogranicza snu i jawy. Nawiedzające go koszmary często mieszają się z realizmem okopów oraz prowadzonych potyczek. Naszym zadaniem jest dotarcie do sedna tego problemu, odwiedzając mroczne zakamarki umysłu wojaka oraz poznając jego osobiste historie.

Rozgrywka Ad Infinitum przypomina swoją konstrukcją takie produkcje jak SOMA czy Amnesia: Mroczny obłęd. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a podczas zabawy chodzimy pośród umocnień nawiedzanych przez mroczne kreatury, których musimy unikać. Poza tym rozwiązujemy zagadki środowiskowe i staramy się omijać zabójcze zasadzki, co pozwala nam prześlizgnąć się niezauważenie pomiędzy potworami.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Ad Infinitum (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?