Deliver Us the Moon (PC) - okladka

Deliver Us the Moon (PC)

Premiera:
10 października 2019
Premiera PL:
14 sierpnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Deliver Us the Moon (PC)
Materdea @ 16:24 14.12.2016
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 4h 26min

+ czaswięcej

Deliver Us the Moon to niezależna gra przygodowa autorstwa studia KeokeN. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a całość osadzono w klimacie thrillera science-fiction. Tytuł wzbogacony jest także o elementy survivalu.

Fabuła Deliver Us the Moon rozgrywa się w roku 2069, kiedy na Ziemi wyczerpały się prawie zupełnie zasoby naturalne. Rządy największych państw świata powołują do życia agencję kosmiczną WSA, mającą zająć się eksploracją surowców na Księżycu. WSA w końcu dopięła swego i skolonizowała srebrny glob. Lata po tym wydarzeniu kontakt z mieszkańcami naturalnego setelity Ziemi się urywa, a gracz wciela się w kosmonautę mającego zbadać tę enigmatyczną, ale i podejrzaną sytuację.

Rozgrywka Deliver Us the Moon skupia się w głównej mierze na eksploracji i rozwiązywaniu zagadek środowiskowych. Pomocne podczas naszej misji są towarzyszący nam robot oraz uniwersalne narzędzie, które możemy modyfikować w trakcie zabawy.

Wymagania: Twórcy gry Deliver Us the Moon ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Deliver Us the Moon (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?