WRC 6 (PC) - okladka

WRC 6 (PC)

Premiera:
25 października 2016
Premiera PL:
25 października 2015
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis WRC 6 (PC)
DevMat @ 22:32 05.09.2016

Śr. długość gry: 50h 1min

+ czaswięcej

WRC 6 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych, będących oficjalnym produktem Rajdowych Mistrzostw Świata. Za jej opracowanie odpowiada studio Bigben oraz Kylotonn Games.

WRC 6 pozwala na rozgrywanie wyścigów na torach całego świata. Dzięki oficjalnej licencji mamy okazję wcielić się w prawdziwych zawodników. Ponadto także ich piloci oraz zespoły mają swoich odpowiedników w rzeczywistości. Naturalnie twórcy przygotowali kilka trybów zabawy - począwszy od całej kariery, przez pojedynczym wyścigu, aż do różnych wariancji (np. na czas). Nie zabrakło również trybu wieloosobowego - w tym możliwości grania lokalnie na podzielonym ekranie. 

Autorzy wzięli sobie do serca opinię graczy i poprawili kilka elementów względem poprzedniej odsłony. Trasy stały się przez to nieco węższe i trudniejsze do pokonania. Wydłużono także pojedyncze odcinki specjalne, co pozwala na lepszą zabawę. Nie zapomniano również o oprawie graficznej. WRC 6 w pełni wykorzystuje możliwości najnowszego sprzętu komputerowego oraz konsol obecnej generacji, dzięki czemu gra jest jeszcze bardziej realistyczna.  

PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z WRC 6 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?