Farming Simulator 17 (PC) - okladka

Farming Simulator 17 (PC)

Premiera:
25 października 2016
Premiera PL:
25 października 2016
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (34)Gram (11)Ukończone (4)Kupię (4)

Opis Farming Simulator 17 (PC)
Dirian @ 00:51 14.07.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 205h 39min

+ czaswięcej

Farming Simulator 17 to kolejna odsłona popularnej serii od studia GIANTS Software.

W grze, podobnie jak w poprzednich częściach, ponownie wskakujemy w skórę rolnika. Naszym zadaniem jest sadzenie roślin, hodowla zwierząt, zbieranie i sprzedaż plonów czy nawet wycinka drzew. Twórcy dają nam jednak wolność w działaniach - to my decydujemy, jak będzie prosperować nasza farma.

Podczas zabawy korzystamy z rozmaitych maszyn, których jest przeszło dwieście. Znaczna część jest licencjonowana, co oznacza, że zasiądziemy za pojazdami i maszynami rolniczymi takich producentów jak Fendt, Valtra, New Holland, Massey Ferguson czy Challenger. Ciągniki czy kombajny można z czasem ulepszać o nowe części, poprawiając ich wygląd jak i parametry. Nowością w Farming Simulator 17 są pociągi, przy pomocy których transportujemy większe towary.

Oprócz tego możemy liczyć na nowe rośliny do posadzenia, kolejne gatunki zwierząt do hodowania czy też zupełnie nową mapę.

Screeny z Farming Simulator 17 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMAX5558   @   08:26, 05.05.2017
Genialna gra którą aktualnie posiadam bardzo mi przypadła do gustu i z czystym sumieniem mógłbym ją polecić każdemu miłośnikowi rolnictwa który wie na czym polega oranie sianie itd.