BioShock: The Collection (PC) - okladka

BioShock: The Collection (PC)

Premiera:
13 września 2016
Premiera PL:
16 września 2016
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis BioShock: The Collection (PC)
Dirian @ 15:20 30.06.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 3h 20min

+ czaswięcej

BioShock: The Collection to zbiorcze wydanie gier z serii BioShock, przynoszące ulepszoną oprawę wizualną dla pierwszej oraz drugiej odsłony serii.

W ramach BioShock: The Collection otrzymujemy BioShock wraz z dodatkowym poziomem Museum of Orphaned Concepts i wyzwaniami Challenge Rooms, BioShock 2 z dodatkami Minerva’s Den  i Protetor Trials, a także BioShock Infinite z rozszerzeniami Burial at the Sea (oba epizody), Clash in the Clouds i Columbia’s Finest. Ponadto komplet zawiera niepublikowane dotąd nagranie od twórców serii - Imagining BioShock - z komentarzem samego Kena Levine'a, autora cyklu.

W ramach BioShock: The Collection odświeżona została oprawa wizualna pierwszej oraz drugiej części. Rozdzielczość została znacznie podbita, a także zaoferowano ostrzejsze i bardziej szczegółowe tekstury. Usprawniono również oświetlenie i zadbano o większą ilość szczegółów w niektórych etapach. BioShock Infinite oferowane jest w oryginalnej formie znanej z wydanego w 2013 roku na PC pierwowzoru.

BioShock: Infinte dostępne jest w niezmienionej formie.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Screeny z BioShock: The Collection (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?