Quake Champions (PC) - okladka

Quake Champions (PC)

Premiera:
2017
Premiera PL:
2017
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (3)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Quake Champions (PC)
Materdea @ 17:12 13.06.2016
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Quake Champions to pierwsze próba wskrzeszenia kultowej marki Quake - jej ostatnia odsłona o podtytule Live zadebiutowała w 2011 roku i była wyłącznie przeglądarkową konwersję oryginalnej trzeciej części - Arena. Tym razem deweloperzy ze studia id Software na poważnie podeszli do tematu, oferując oprawę graficzną godną obecnej generacji oraz stosowne usprawnienia w mechanice względem dość przestarzałego pierwowzoru.

Quake Champions reprezentuje gatunek strzelanek pierwszoosobowych, w których dynamika starć gra pierwszorzędne znaczenie. Rozgrywka urozmaicona jest przez liczne teleporty umieszczone w najróżniejszych miejscach na mapie, a także ulepszenia - tzw. "power-upy" - dające określone giwery oraz bonusowe umiejętności.

Screeny z Quake Champions (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?