Świątynia Pierwotnego Zła (PC) - okladka

Świątynia Pierwotnego Zła (PC)

Premiera:
16 września 2003
Premiera PL:
19 lutego 2004
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (110)Gram (16)Ukończone (21)Kupię (5)

Opis Świątynia Pierwotnego Zła (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 25h 40min

+ czaswięcej

Greyhawk: Świątynia Pierwotnego Zła to rozbudowana gra fabularna oparta się na systemie Dungeons & Dragons w wersji 3.5 i stworzona przez znane każdemu miłośnikowi cRPG studio Troika Games. Fabuła gry przenosi nas do krainy Flanaess, opanowanej przez mroczny kult wyznający zło w jego najczystszej postaci. Przygoda rozpoczyna się w momencie, gdy drużyna gracza przybywa do wioski Hommlet, w pobliżu której znajduje się świątynia wyznawców zła. To jak zacznie się gra i w jakim kierunku potoczą się dalsze wydarzenia będzie uzależnione od tego, czy nasza drużyna ma charter zły, dobry, neutralny, chaotyczny itd. W zależności od tego czekają nas także różne zakończenia. Jeszcze w żadnej grze RPG przebieg przygody nie był tak bardzo uzależniony od charakteru wybranej przez gracza postaci!

* Tytuł uznawany za renesansowy w gatunku gier RPG!
* Gra tworzona przez autorów takich przebojów, jak Fallout oraz Arcanum
* Początek przygody i jej dalszy przebieg uzależniony od charakteru postaci
* Przeszło 40 godzin wspaniałej zabawy w świecie Greyhawk
* Ponad 50 questów nie powiązanych z główną fabułą gry
* Ponad sto różnych bestii, począwszy od goblinów, a skończywszy na potężnych gigantach i demonach
* Szereg nowoczesnych efektów graficznych, które uatrakcyjniają takie czynności jak np. rzucanie zaklęć


Wkład w encyklopedię mieli:   Ravnarr,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Świątynia Pierwotnego Zła (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudostygrysica56   @   14:45, 01.06.2009
Bez urazy, ale chodziło mi o jakiś sklep w realu, że się tak wyrażę, a nie allegro. Wolałabym EMPiK i chyba się tam wybiorę, w ostateczności Media Markt Zły Ale jakoś sklepu "nie dla idiotów" nie lubię, wole zapłacić swoje i potem móc opieprzyć kogo trzeba, za ewentualny bubel Puszcza oko
0 kudosBartek966   @   16:07, 06.07.2009
ciekawa gra ładna grafika Uśmiech przyznam ciut za mało dynamiczna i czasami trudnawa ale dobra
0 kudosMahridsPoland   @   13:42, 17.12.2009
Witam.
Mam do zaoferowania kody które działają w 100%.Sam je wypróbowywałem.Nie są to co prawda kody typu god-mode,infinite cash,infinite potions, czy inne takie które poprostu samym swoim działaniem i mieszaniem w zabezpieczeniach i plikach psują całą grę.Przypomnijcie sobie jak (jestem tego pewny ze w chociaż 1 grze używaliście cheatów) podczas gry wyskakiwały wam debugi. A o to kod'y.
Uruchamiamy grę - to chyba każdy wie....
Gdy uruchamia się gra wybieramy opcję Nowa Gra.Określamy poziom trudności,charakter drużyny i klikamy na "TWÓRZ" aby stworzyć nową postać.Wybieramy "ZAAWANS." aby samodzielnie określić cechy tworzonej właśnie postaci. Teraz kilkamy tą strzałkę która odpowiedzialna jest za PODNOSZENIE statystyki SIŁY AŻ DO OSIĄGNIĘCIA WARTOŚCI MAXYMALNEJ CZYLI W TYM WYPADKU 18. Mamy siłacza, teraz czas na małe oszustwo.Klikamy lewym przyciskiem myszy na liczbę oznaczającą siłę i TRZYMAMY PRZYCISK - NIE PUSZCZAMY TRZYMAMY. Przytrzymaną wartość PUSZCZAMY na literę D od słów "D"ostępne Punkty.
Liczba znika. Klikamy na "PODSTAW." - widzimy naszą wartość NA SAMEJ GÓRZE W ŻÓŁTEJ TABELCE . I TU UWAGA - NIE DOŁADUJECIE SOBIE DALSZYCH ATRYBUTÓW JEŚLI NIE PRZENIESIECIE TEJ WARTOŚCI NA SAM DÓŁ TABELKI - NALEŻY TO ROBIĆ PONIEWAŻ WARTOŚCI ZAWSZE POJAWIAJĄ SIĘ WŁAŚNIE W TYM GÓRNYM OKNIE.Gdy klikniemy już na "PODSTAW." po przemieszczeniu tej wartości wracamy do "ZAAWANS."Współczynnik siły jest ustawiony na 8 lecz w rzeczywistości jest to wartość 18. Teraz w taki sam sposób podwyższamy sobie resztę współczynników, po kolei jak lecą. GRY ZAPEŁNIMY ŻÓŁTĄ TABELKĘ W SEKCJI "PODSTAW." wybieramy właśnie tą sekcję po czym przyporządkowujemy WSZYSTKIM ATRYBUTOM wartości 18.NASZE CECHY ZOSTAŁY ZMIENIONE NA STAŁE - TAKIEMU BOHATEROWI NIT NIE PODSKOCZY.Mam nadzieję że pomogłem paru osobom.MOŻNA TAK ZROBIĆ ZE WSZYSTKIMI PIĘCIOMA BOHATERAMI.Dziękuję za uwagę.Jeśli były by jakieś niejasnośći proszę do mnie pisać - postaram się na YT wrzucić film CO DOKŁADNIE NALEŻY ROBIĆ.MOJE GG TO : 7107255.
0 kudosjakub51998   @   11:28, 16.05.2010
Gierka bardzo fajna. Dla mnie była średnia( chodzi o poziom trudności ).Przeszedłem ją 2 albo 3 razy ( nie pamiętam dokładnie).
0 kudosmukodemolud   @   10:34, 02.06.2010
Kurde, przeszedłem pare razy gra jest świetna! Jedna z moich ulubionych chociaż wole tradycyjne papierowe DnD
0 kudosJackieR3   @   16:18, 07.09.2010
Wstyd się przyznać ale odbiłem się od niej a ściślej od poziomu trudności.Co jakieś pół roku biorę ją do ręki,zastanawiam się czy zainstalować po czym odkładam zpowrotem.A gra się starzeje!
0 kudosNikolaj666   @   14:39, 27.10.2010
Swego czasu była w CDA. Całkiem fajny klimat i mroczna oprawa dźwiękowa ale nie dałem rady niestey. Może kiedyś tam...
0 kudoskamykchmiel   @   21:17, 18.01.2011
Bardzo fajna gra ale nie mam pojęcia gdzie znaleść żone kołodzieja kiedy się jest praworządnym dobrym
0 kudosJackieR3   @   07:16, 19.01.2011
Jeżeli jesteś praworządny dobry to po co Ci cudza żona hę.
0 kudosgiercownik11   @   13:50, 05.02.2011
Świątynia Pierwotnego Zła to całkiem dobra gra.Bardzo lubię RPG.
0 kudosdominikkk10   @   19:14, 25.07.2011
moim zdaniem ta gra jest dość dobra tylko pamiętam że gdy przechodziłem grę od początku no na pewnym etapie nie wiedziałem co zrobić i tak powtarza się do dziś Dumny (bez poradnika się nie obeszło).poza tym gra jest dość ciekawa tylko nie podobają mi się pewni najemnicy których możemy wynająć (ale pijaczek jest fajny Dumny )
0 kudosLehita   @   19:40, 25.07.2011
Gra może się podobać ze względu na atmosferę i nie tylko . Ja ją pierwszy raz skończyłem trochę niechcący wykradając klejnoty czarownicy , ale ogólnie to do łatwych nie należy Zawstydzony Miałem kłopot z kamiennymi gargulcami . Chyba tylko jakiś czar na nie działa , ale już nie pamiętam Uśmiech
0 kudosiselor   @   18:49, 18.12.2011
Jeden z najwybitniejszych tytułów jeśli idzie o komputerowe RPG. Fabuła prosta. gdyż oparta o pierwszą oryginalną przygodę do AD&D. Jednak 9 początków i parenascie zakończeń zależnych od charakteru drużyny i poszczególnych postaci oraz naszych wyborów + najlepsze wykorzystanie mechaniki D&D nadrabiają to z nawiązką. Dodatkowo turowa walka (taka jaka być powinna w cRPG),wysoki, wyzywający poziom trudności, specyficzny klimat i nastrojowa muzyka czynią ten tytuł obowiązkowym. Grać! Bo gra była w pełnej wersji w CDA więc ze zdobyciem wielkiego problemu nie powinno byc np. na allegro.
Dodaj Odpowiedź