Warhammer 40 000: Dawn of War III (PC) - okladka

Warhammer 40 000: Dawn of War III (PC)

Premiera:
27 kwietnia 2017
Premiera PL:
27 kwietnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Warhammer 40 000: Dawn of War III (PC)
DevMat @ 20:41 16.05.2016

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Warhammer 40.000: Dawn of War III to trzecia odsłona uznanego cyklu strategii czasu rzeczywistego. Za jej opracowanie ponownie odpowiada studio Relic Entertainment.

Akcja przenosi nas do fantastycznego świata Warhammera, a dokładnie na planetę Acheron. To właśnie tam ukryta została bardzo potężna broń. O jej zdobycie zawalczą trzy frakcje. Kosmiczni Marines pod dowództwem znanego Gabriela Angelosa. Orkowie pod rozkazami Gorgutz'a, oraz Eldar prowadzeni przez Proroka Macha.

Zabawa pozwoli na wcielenie się na przemian w każdą z frakcji. Każda z nich dysponuje odmiennymi jednostkami oraz umiejętnościami specjalnymi. Dodatkowo twórcy połączyli najlepsze aspekty dwóch pierwszych odsłon, dzięki czemu nadal mamy możliwości dowodzenia potężnym wojskiem, rozbudowywania bazy i co najważniejsze brania udział w bitwach na wielką skalę. Dodatkowo każda z zwaśnionych stron posiada jednostki podstawowe oraz elitarne. Te ostatnie są dużo bardziej potężne od zwykłych i wyposażone w specjalne moce.

PEGI: Od 16 lat
Screeny z Warhammer 40 000: Dawn of War III (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?