Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PC) - okladka

Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PC)

Premiera:
04 listopada 2016
Premiera PL:
04 listopada 2016
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (4)

Opis Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PC)
Dirian @ 16:03 04.05.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 9h 24min

+ czaswięcej

Call of Duty: Modern Warfare Remastered to odświeżona wersja wydanego w 2007 roku Call of Duty 4: Modern Warfare. Za "odnowienie" gry odpowiedzialne jest studio Raven Software.

Kampania gry została podzielona na trzy części, w których przejmiemy kontrolę nad żołnierzami różnych armii. Na pierwszy ogień pójdą U.S. Army, następnie U.S. Marines, a na końcu SAS. Jako elitarni wojacy będziemy wysyłani w różne zakątki ziemi by zwalczać narastające tam konflikty. Przygotowane przez autorów misję zabiorą nas na statki, do Londynu oraz na ulice mniejszych lub większych miast. 

Gra, oprócz standardowej kampanii, oferuje także tryb multiplayer. Twórcy zdecydowali się odświeżyć i dostosować do współczesnych standardów 10 map do zabawy wieloosobowej. Jest to więc połowa z lokacji, jakie dostępne są w oryginale z 2007 roku.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered przeniesiono na nowy silnik, a mianowicie aktualną wersję IW engine. Pozwoliło to na znaczące usprawnienie oprawy wizualnej, poprzez podniesienie rozdzielczości tekstur, podmienienie wielu obiektów czy dodanie zupełnie nowych efektów graficznych.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered nie można kupić osobno - gra dodawana jest bonusowo do Call of Duty: Infinite Warfare w wersji Legacy Edition.

Wymagania: Twórcy gry Call of Duty: Modern Warfare Remastered ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?