Epistory - Typing Chronicles (PC) - okladka

Epistory - Typing Chronicles (PC)

Premiera:
30 marca 2016
Premiera PL:
30 marca 2016
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Epistory - Typing Chronicles (PC)
Andziorka @ 19:45 24.04.2016
Anna "Andziorka" Muszyńska
Tutaj mnie znajdziecie: http://andziorka.pl

Śr. długość gry: 6h 30min

+ czaswięcej

Epistory - Typing Chronicles to gra przygodowa z elementami zręcznościowymi oraz logicznymi. Za to dzieło odpowiada niezależne studio Fishing Cactus.

W Epistory - Typing Chronicles wcielamy się w rolę muzy pewnego pisarza, który uparcie szuka natchnienia do napisania swojej książki. Dziewczyna przemierza świat w klimatach origami na lisie o trzech ogonach. To właśnie dzięki naszym działaniom, pusty na pozór świat wypełnia się kolorami oraz roślinnością.

Rozgrywka Epistory - Typing Chronicles oferuje niecodzienny sposób na zabawę. Do sterowania używamy tylko i wyłączenie klawiatury, a naszą bronią są słowa! Głównym zadaniem jest odkrywanie tajemnic oferowanych przez eksplorację otoczenia, rozwiązywanie zagadek i tworzenie historii. W międzyczasie uczestniczymy w pojedynkach i odkrywamy barwny świat, a wszystko to za pomocą słów wpisywanych, kiedy sytuacja wymaga tego od nas - oczywiście z odpowiednią szybkością, by np. podczas potyczki oponent nie zdążył nas zaatakować.

Oprawa graficzna Epistory - Typing Chronicles jest dość unikatowa, ponieważ sprawia wrażenie, że wszystko zostało wykonane z papieru, co nadaje baśniowego klimatu.

Screeny z Epistory - Typing Chronicles (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?