Forza Motorsport 6: Apex (PC) - okladka

Forza Motorsport 6: Apex (PC)

Premiera:
05 maja 2016
Premiera PL:
05 maja 2016
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Forza Motorsport 6: Apex (PC)
Materdea @ 13:33 07.04.2016
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Forza Motorsport 6: Apex to pierwsza odsłona serii gier wyścigowych studia Turn 10, która trafiła na komputery osobiste! Rozgrywka nie uległa większym zmianom względem oryginału z Xboksa One, lecz edycja Apex jest od niej o wiele uboższa. Produkcja jest zupełnie darmowa!

Forza Motorsport 6: Apex to blisko 60 aut spośród pierwotnych 240, 20 torów (wersje dzienne i nocne) umieszczonych w 6 lokacjach: Brands Hatch, Circuit de Spa-Francorchamps, Rio de Janeiro, Sebring International Raceway, Top Gear oraz Yas Marina. Fundamentem jest tryb Showcase Tour pozwalających na udział w 12 postępujących po sobie wydarzeniach.

Rozgrywka charakteryzuje się symulacyjnym modelem jazdy, choć fani serii Need for Speed, a więc dość luzackiego i arcade'owego stylu, mają czego szukać w najnowszej Forzy. Fani zręcznościowego stylu będą mogli włączyć wszystkie asysty i tylko bawić się autkiem lub podziwiać otoczenie, zaś wielbiciele suwaków spędzą kilkanaście minut na dopasowaniu pojazdu do warunków panujących na torze.

Oprawa graficzna to rozdzielczość 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Forza Motorsport 6: Apex wygląda niezwykle efektownie i realistycznie, zaś w połączeniu wiernie odwzorowanymi dźwiękami i silników, i odgłosów towarzyszących uczestnictwu w wyścigu, tworzy niezapomnianą atmosferę.

Gra jest dostępna od 5 maja 2016 roku w ramach otwartej bety w sklepie Windows Store.

Screeny z Forza Motorsport 6: Apex (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthybi   @   20:23, 04.06.2016
Super Uśmiech mój pierwszy kontakt z forza i szczerze zakochałem się, mimo ze to demo i pewnie nie wiele ma wspólnego z wersją na xboxa to naprawdę jestem pod wrażeniem.Zarówno grafika jak i model jazdy miodzio Uśmiech