Day of Atlantis (PC) - okladka

Day of Atlantis (PC)

Premiera:
2006
Premiera PL:
2006
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Day of Atlantis (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Day of Atlantis jest grą strategiczną której akcja rozgrywa się w przyszłości, i jest bardzo milą odskocznią od dziesiątek realistycznych gier z czasów Drugiej Wojny Światowej.

Ludzkość od zawsze zaintrygowana była nieznanymi krainami, lądami oraz miejscami znanymi jedynie z opowiadań. Po tysiącach lat udało nam się wreszcie odnaleźć tajemniczy ląd, który przez tysiące lat ukrywał się pod dnem morza - Atlantydę. Natychmiast po odkryciu Atlantydy ziemianie rozpoczęli jej eksplorację z chęcią wykorzystania wszystkich znalezionych tam skarbów oraz surowców naturalnych. Mieszkańcy zaginionego lądu nie byli jednak łatwym przeciwnikiem. Przy pomocy magii wywołali huragany, tornada oraz inne katastrofy naturalne, które zdewastowały glob. Pozostali przy życiu ziemianie postanawiają walczyć o to co pozostało z ich, niegdyś pięknego domu.

Podobnie jak w innych strategiach, w Day of Atlantis naszym głównym zadaniem jest zbieranie surowców, rozbudowa bazy i następnie likwidowanie napotkanych oponentów. Gra oddaje w ręce graczy dziesiątki rozmaitych jednostek, mnóstwo budowli oraz ciekawą fabułę. Ciekawostką jest bardzo rozbudowana fizyka, dzięki której wybuchy, zapadające się budowle oraz inne efekty dewastacji robią piorunujące wrażenie.

Silnik graficzny przetwarza setki jednostek na ekranie oraz wiele efektów pogodowych bez nawet najmniejszych spowolnień. Autorzy postarali się aby był dobrze zoptymalizowany i oferował wiele szczegółów.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Day of Atlantis (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?