X-Men 2: Wolverine's Revenge (PC) - okladka

X-Men 2: Wolverine's Revenge (PC)

Premiera:
15 kwietnia 2003
Premiera PL:
08 maja 2003
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (13)Gram (8)Ukończone (1)Kupię (3)

Opis X-Men 2: Wolverine's Revenge (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 250h 0min

+ czaswięcej

X-MEN 2: Wolverine's Revenge będzie miał swoją premierę równolegle z premierą drugiej części filmu X-MEN. Gra ta ukaże się na PlayStation 2, Xbox, GameCube, Game Boy Advance oraz na PC i jest jedyną grą zręcznościowo-przygodową pozwalającą graczowi wcielić się w rolę Wolverine'a.

Historia opowiedziana w grze rozpoczyna się od odkrycia, że śmiercionośny X-Wirus został aktywowany w ciele Wolverine'a. Masz tylko 48 godzin na odszukanie antidotum...

* Niesamowite moce mutantów - Znak firmowy Wolverine'a to jego szpony, którymi z łatwością toruje sobie drogę przez oddziały wroga. Praktycznie niezniszczalny szkielet czyni go bardzo odpornym, wytrzymałym i pozwala na szybkie leczenie ran.
* Nie tylko szybka akcja - czasem trzeba działać po cichu! - Grając trzeba nauczyć się działać po cichu aby dostać się do najmocniej strzeżonych obiektów. Jeżeli zostaniesz zauważony rozpocznie się bitwa, w której wykorzystasz wszystkie specjalne umiejętności Wolverine'a. Ale uważaj: niemal wszystko dookoła może zostać wykorzystane do walki, zniszczenia lub rzucenia w Ciebie.
* Oddani przyjaciele i niebezpieczni przeciwnicy - Dobrzy znajomi, Beast i Colossus, dołączą do walki gdy będziesz potrzebował pomoc w walce z takimi przeciwnikami jak Sabertooth, Wendigo, Juggernaut, Omega Red, czy Magneto. Profesor Charles Xavier będzie cały czas telepatycznie podpowiadał co zrobić i jak walczyć.
* Wciągający scenariusz - zupełnie nowa, specjalnie napisana dla tej gry historia, autorstwa legendarnego twórcy komiksów Larry Hama. Pełną zwrotów akcji opowieść podkreślają głosy Marka Hamilla oraz Patricka Stewarta.


Wkład w encyklopedię mieli:   Ravnarr,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPabloMG   @   08:24, 12.08.2014
Gra X-Men 2: Wolverine's Revenge nie jest podstawie filmu tylko komiksu, poziomy z którymi trzeba się zmierzyć zostały dobrze zaprojektowane, fabuła trzyma w napięciu, sama rozgrywka jest dosyć trudna trzeba nauczyć się skradania i likwidowania po cichu przeciwników, dodatkowo walki z bossami stanowią nie lada wyzwanie. Reasumując gra przeznaczona dla fanów komiksów reszta graczy uzna ją za słabą Uśmiech